Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veikla Paslaugos GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 12813
Dabar naršo: 229
Pradžia > Naujienos
2017-07-24  LABARDŽIŲ KAIMO ŠVENTĖ

 

Labardžių  bendruomenės namų kieme vyko tradicinė kaimo šventė, suburianti norinčius pabendrauti ir prasmingai praleisti laiką. Iki vidunakčio netilo muzika, juokas, netrūko ne tik pramogų mažiems ir dideliems, bet ir  progų pademonstruoti savo sugebėjimus.


Labardiškių pasveikinti atvyko Rietavo seniūnijos seniūnas Romanas Jurčius. Gražius žodžius keitė įdomi veikla. Sportines rungtis organizavo ir  norą aktyviai dalyvauti įžiebė Danutė ir Virginijus Jurkai. Didelio dėmesio sulaukė komandinė vinies kalimo į trinką  rungtis, virvės traukimas. Moterys savo gebėjimus demonstravo pindamos kasas iš virvelių, o vyrai – keldami nelengvą grūdų maišą. Buvo surengtas protų mūšis moterims, o  jį laimėjusi Janina Grikpėdienė atsakė į finalinį klausimą:,,Kur Žemaitijoje yra sunkiausias veikiantis dviratis, įrašytas į Gineso rekordų knygą?“

Šventės organizatoriai, nepamiršdami, kad  2017-ieji – Tautinio kostiumo metai, kvietė nusifotografuoti pasidabinus tautiniais rūbais. O kad nuotraukos būtų dar gražesnės, buvo paruoštas autentiškas kampelis su verpimo rateliu, klumpėmis ir armonika. Be to, norintys įsiamžinti galėjo tai padaryti ir ,,Oginskių dvaro papėdėje“ –   virsti damomis ir ponaičiais iš Rietavo jaunimo centro pasiskolintoje fotosienoje.

Daugybė  pramogų laukė ir mažųjų. Jie dūko ant pripučiamos pilies, dalyvavo įvairiose rungtyse ar tiesiog siautė mėgaudamiesi gražiu oru. Daug džiaugsmo vaikams suteikė Birutė Pociutė, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mokinė, puošusi veidelius piešinukais, dariusi laikinas tatuiruotes, piešusi portretus.

Iki pat sutemų šventės dalyvius linksmino ir kojas miklinti kvietė grupė ,,VIP’“ iš Gargždų. Pasirūpinta ir tuo, kad ištroškusieji galėtų atsigaivinti, o išalkusieji pasistiprinti.

Jovita VITKIENĖ

Rietavo kultūros centro

Labardžių filialo vedėja

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.