Rietavo savivaldybė - Naujienos:AKCIJA „APSAUGOK MANE“ RIETAVO SAVIVALDYBĖJE

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 10704270
Šiandien apsilankė: 10155
Dabar naršo: 590
Pradžia > Naujienos
2019-08-27  AKCIJA „APSAUGOK MANE“ RIETAVO SAVIVALDYBĖJE

 

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Rietavo savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.


Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas.  Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė AB „Lietuvos draudimas“, kaip ir kasmet visą rugsėjį moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jeigu moksleivis keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje (draudimo laikotarpis – nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. 00.00 val. iki 2019 m. rugsėjo 30 d. 24.00 val.). Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų. 

Apdraustos perėjos paženklintos ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

AB „Lietuvos draudimas“ apdraudžia visus moksleivius, kurie keliauja pėsčiomis ar važiuoja dviračiu. Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti AB „Lietuvos draudimas“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau. Įvykus draudžiamajam įvykiui, draudimo išmoka mokama: visais atvejais apdraustojo tėvams ar įstatyminiams globėjams, kai apdraustajam draudžiamojo įvykio dieną nėra suėję 18 metų; kūno sužalojimo atveju – pačiam apdraustajam, jeigu draudžiamojo įvykio dieną apdraustajam yra suėję 18 metų; mirties atveju – paveldėjimo teise nustatytiems apdraustojo įpėdiniams, jeigu draudžiamojo įvykio dieną apdraustajam yra suėję 18 metų.

AB „Lietuvos draudimas“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie tūkstantis prie mokyklų esančių perėjų, o AB „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 320 tūkst. moksleivių. Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios gali padėti mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.