Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veikla Paslaugos GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 13679
Dabar naršo: 189
Pradžia > Naujienos
2017-05-23  GERIAUSIEMS LIETUVOJE – GĖLĖS IR DOVANOS

 

Konkurse, kurį skelbė LR kultūros ministerija, Rietavo savivaldybės kultūros centras pripažintas geriausiu 2016-ųjų kultūros centru pirmojoje kategorijoje.


Tokiu pripažinimu džiaugėsi ne tik paties centro meno kolektyvai, bet ir visi rietaviškiai, vieną gegužės penktadienio vakarą atskubėję pasveikinti laureatų, pasidžiaugti, kad jie tapo geriausiais visoje Lietuvoje.

Prieš prapliumpant sveikinimų liūčiai, scenoje lyg kaleidoskope vienas kitą keitė meno kolektyvai, kuriems žiūrovai ne tik negailėjo plojimų, bet ir patys drauge dainavo ir į muzikos taktą lingavo. Šoko, grojo, dainas vieną po kitos traukė ir maži, ir dideli, ir  dar neseniai savo veiklą pradėję, ir jau pripažinimą pelnę kolektyvai.

Po nuostabaus koncerto scenon žengė Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa, kuriam teko garbė įteikti apdovanojimą geriausio kultūros centro direktorei Birutei Gedminaitei. S. Liausa pagyrė gražias tradicijas turintį Rietavą ir pasidžiaugė kultūros darbuotojų ir kolektyvų tobulėjimu, primindamas,  kad  2005-aisiais rietaviškiai buvo pripažinti geriausiais antrojoje kategorijoje.

Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, sveikindamas visą Rietavo bendruomenę, apdovanojo ne tik  kultūros centro direktorę, bet ir daugiau nei dešimtį kultūros darbuotojų ir kolektyvų. Norinčių tą vakarą pasveikinti nugalėtojus ir drauge su jais pasišildyti pergalės spinduliuose netrūko, tad scenon su gėlėmis ir dovanomis jie žengė vienas po kito...

Manto Viržinto nuotraukos

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.