Rietavo savivaldybė - Naujienos:INFORMACIJA ŠUNŲ ŠEIMININKAMS

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veikla Paslaugos GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 33532
Dabar naršo: 990
Pradžia > Naujienos
2018-03-30  INFORMACIJA ŠUNŲ ŠEIMININKAMS

 

Dažnai žmonės gėdijasi rinkti savo šuns išmatas arba jiems tai nemalonu, tačiau tai yra neatsiejama atsakingo auginimo dalis. Labai gaila, kad ne visi laikosi gyvūnų laikymo Rietavo savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių reikalavimų ir savo keturkojo paliktų krūvelių nerenka.


Šeimininkai, nesurenkantys savo augintinių ekskrementų, ne tik užteršia aplinką, bet ir negerbia kitų gyvūnų augintojų ir gyventojų, kurie rūpinasi miesto švara ir visuomet atsakingai sutvarko aplinką.

Prašome gyvūnų augintojus pasirūpinti savo pačių gyvenamąja aplinka:

  1. Šunis rekomenduojame vedžioti žmonių rečiau lankomose vietose. Pavojingi ir koviniai šunys, kovinių ir pavojingų šunų mišrūnai viešose vietose vedžiojami laikant už pavadėlio ir su antsnukiu. Kiti šunys viešose vietose vedžiojami laikant už pavadėlio ir su antsnukiu ar be jo. Šunį vedantis asmuo turi užtikrinti, kad šuo nekels grėsmės žmonėms ir kitiems gyvūnams. Jeigu šalia yra žmonių ar gyvūnų, pavadėlis turi būti sutrumpintas tiek, kad šuo nekeltų grėsmės žmonėms ir kitiems  gyvūnams.
  2. Asmenys, vedžiojantys šunis, turi surinkti jų paliekamus ekskrementus.

Skatindama gyventojus būti pilietiškais ir labiau rūpintis savo aplinka, Rietavo savivaldybės administracija stebės ir drausmins neatsakingus gyvūnų augintojus. Už tai, kad šeimininkai nesurenka šuns ekskrementų, gresia įspėjimas arba bauda nuo 30 iki 120 eurų.

Vesta ANDRIJAUSKIENĖ

Rietavo savivaldybės administracijos

Vietos ūkio skyriaus ekologė

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.