Rietavo savivaldybė - Naujienos:VERSLO PUSRYČIAI SU MINISTRU

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 13836
Dabar naršo: 98
Pradžia > Naujienos
2018-05-14  VERSLO PUSRYČIAI SU MINISTRU

 

Rietavo savivaldybės mero Antano Černeckio iniciatyva organizuoti Verslo pusryčiai šįkart vyko turizmo ir verslo informacijos centre. Bet ir čia vos sutilpo norintieji dalyvauti ir pabendrauti su ūkio ministru Virginijum Sinkevičium.


Išgėrę kavos ar arbatos, užkandę įvairių skanumynų (juk – pusryčiai), visi patraukė konferencijų salėn, kur juos smagiu kūriniu sutiko Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos muzikantai.  A. Černeckis supažindino visus su daug įdomybių slepiančia Rietavo istorija ir pristatė šiandieninę savivaldybę, pabrėžė, kad Rietave ypač gerai išvystytas socialinių paslaugų tinklas, papasakojo apie vykdomus projektus ir galimybes čia plėtoti verslą.

Visiems peržiūrėjus filmuotą medžiagą apie verslo įmones, kalbėjo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Jis sakė esąs maloniai nustebintas, kad Rietavas turi verslo pristatymo filmuką. Ministras papasakojo apie tai, kas daroma, kad Europos fondų parama pasiektų ne tik didžiuosius miestus, bet ir mažąsias savivaldybes. Kalbėjo apie  būtinybę pritraukti verslą į regionus, galimybes įtraukti Rietavo savivaldybės turistinius objektus į Lietuvos turistinius maršrutus. Ministras atrėmė verslininkų priekaištus ir atsakė į jų klausimus.

Apie  būtinybę pakeisti  vystyti ir plėtoti verslą trukdančius teisės aktus kalbėjo LR Seimo narys Remigijus Žemaitaitis. VšĮ „Investuok Lietuvoje“  regionų plėtros projektų vadovė Viktorija Jokubauskytė-Andriulienė papasakojo apie savo organizaciją ir ką ji daro, kad į Lietuvą pritrauktų daugiau užsienio šalių verslininkų ir jų investicijų. Pasak jos, tikslingas investicijų pritraukimas reikalauja specializacijos atskirose srityse, o gamyba yra Lietuvos regionų variklis. 

Plungės pramonininkų sąjungos atstovas Almutis Bieliauskas pakvietė verslininkus tapti šios sąjungos nariais ir drauge spręsti visiems svarbius klausimus.

Savo mintimis apie verslo nūdieną  pasidalino Valdemaras Gedminas, Donatas Šarauskas, kiti verslininkai.

Vėliau tie, kurie norėjo,  drauge su svečiais lankėsi UAB „Plungės lagūna“, UAB „Reval MBG“ ir neseniai korinio užpildo gamybą pradėjusioje UAB „Rietuva“.

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.