Rietavo savivaldybė - Naujienos:VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „PAŽINSI PAVELDĄ – PAŽINSI PATS SAVE“

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veikla Paslaugos GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 12129
Dabar naršo: 211
Pradžia > Naujienos
2017-06-09  VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „PAŽINSI PAVELDĄ – PAŽINSI PATS SAVE“

 

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija birželio 1-8 dienomis jau dvyliktą kartą pakvietė mažuosius skaitytojus į vasaros stovyklėlę „Pažinsi paveldą – pažinsi pats save“.


2017-ieji  paskelbti piliakalnių metais, todėl  ir stovyklos pagrindinė tema – Lietuvos piliakalniai. Stovyklautojai buvo supažindinti su Lietuvos piliakalnių istorija, lankėsi Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje, kur apie Rietavo savivaldybėje esančius piliakalnius jiems papasakojo istorikė Audra  Gečienė. Vaikai darė pilių maketus, susipažino su bibliotekoje ir muziejuje esančiais leidiniais apie piliakalnius. Stovyklautojai aplankė Skroblio ir Medvėgalio piliakalnius, fotografavo istorinius Rietavo objektus.

Nepamirštos ir poilsio valandėlės. Vaikai klausėsi legendų apie Lietuvos piliakalnius, žaidė, dalyvavo viktorinose, o su stovykla smagiai atsisveikino Kelpšaičių poilsio parke.  Stovyklos vadovės – mokytoja Birutė Butkuvienė ir vyr. bibliotekininkė Romualda Durkienė – palinkėjo vaikams gražios vasaros, prasmingų atostogų ir smagių vasaros kelionių,  susipažįstant su Lietuvos istorija ir kultūra.

Rietavo sav. Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos informacija

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.