Rietavo savivaldybė - Naujienos:ŠIMTAMEČIUI: GĖLĖS, DOVANOS IR SVEIKINIMAI

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 22139
Dabar naršo: 229
2018-08-09  ŠIMTAMEČIUI: GĖLĖS, DOVANOS IR SVEIKINIMAI

 

Rietavo savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Eugenijus Bačinskas, Savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas, Sveikatos, socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vedėja Jolita Alseikienė, Rietavo seniūnas Romanas Jurčius ir socialinė darbuotoja Dalia Jucienė, Socialinių paslaugų centro, Sodros darbuotojai šiltą vasaros popietę su gėlėmis ir dovanomis atvyko pas Edmundą Turskį, gyvenantį Liolių kaime, Rietavo seniūnijoje pasveikinti garbaus 100 metų jubiliejaus proga. Sveikintojus pasitiko artimieji, namuose laukė gerai nusiteikęs, pasirišęs kaklaraištį jubiliatas.


Mero pavaduotojas Jonas Eugenijus Bačinskas perskaitė ir įteikė sveikinimą ir dovanas, jubiliatą pasveikino ir kiti svečiai. Visi linkėjo sveikatos ir dar daug džiugių dienų.

Edmundo Turskio artimieji dalinosi prisiminimais apie šimtamečio gyvenimą. Edmundas šeimoje buvo antras vaikas, paaugęs padėjo tėvams ūkininkauti, dirbo samdomus darbus. Sugrįžęs iš sovietinės armijos buvo išvežtas į Kareliją atstatinėti Belomoro kanalo. Po dvejus metus trukusių alinančių darbų sugrįžo į Tėvynę kur dirbo statybininku. Vėliau baigė mokslus Vilniaus statybininkų mokykloje. Baigęs mokslus grįžo į gimtąjį kaimą kur vadovavo kolūkio statyboms. Po darbų statė ir savuosius namus. Visą gyvenimą praleido Skroblės kaime, iki pat pensijos dirbo „Gintaro“ kolūkyje. Šimtamečio gyvenime buvo dvi žmonos, kurios jau yra nukeliavusios anapilin. Edmundas Turskis užauginęs 6 vaikus dabar mėgaujasi ne tik jį lankančių vaikų ir anūkų, bet ir proanūkių dėmesiu.

Rietavo savivaldybėje šiais metais tai trečiasis šimtametis.

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.