Rietavo savivaldybė - Naujienos:RIETAVE SUŽIBO MIESTO EGLĖ

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 22016
Dabar naršo: 261
Pradžia > Naujienos
2018-12-04  RIETAVE SUŽIBO MIESTO EGLĖ

 

Gruodžio 1-ąją, prasidėjus žiemai, į Laisvės aikštėje vykusią Kalėdų eglės įžiebimo šventę skubėjo rietaviškiai ir miesto svečiai. Čia, nusiteikę dūkti, siautėjo žiemos mėnesiai: Gruodis, Sausis ir Vasaris (Eglė Fabijonavičienė, Ugnė Kauliūtė, Kristina Tolytė). Kartu su jais dūko žiemos vaikai (Rietavo kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas) ir Ledinė mergytė (Arijielė Zubieliauskaitė).


Į šventę atkeliavo ir pats Kalėdų Senelis, kuris džiaugėsi gausiai susirinkusiais rietaviškiais, linkėjo jaukaus ir prasmingo šv. Kalėdų laukimo. Įžiebimo šventėje dalyvavo ir miesto šeimininkas, Savivaldybės meras Antanas Černeckis, ir svečias –  LR Seimo narys Jurgis Razma, kurie rietaviškiams linkėjo prasmingo švenčių laukimo. Po trumpų sveikinimo kalbų Kalėdų Senelis kartu su svečiais, Savivaldybės meru ir visais rietaviškiais, tardami stebuklingą burtažodį, įžiebė miesto eglę ir paskelbė švenčių laukimo pradžią. Sužibus eglei, dangų nušvietė fejerverkai.
Dėkojame šventės kūrybinei grupei, dalyviams, partneriams ir visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo. Gražaus ir prasmingo švenčių laukimo!

Kultūros centro informacija

Manto  VIRŽINTO ir kultūros centro nuotraukos

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.