Rietavo savivaldybė - Naujienos:PRADEDAMAS RENGTI DETALIOJO PLANO KOREGAVIMAS

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 17404
Dabar naršo: 99
2018-02-19  PRADEDAMAS RENGTI DETALIOJO PLANO KOREGAVIMAS

Rietavo savivaldybės administracija informuoja, kad pradedamas rengti Rietavo miesto teritorijos, kuri ribojasi su Žemaičių plentu iš pietų pusės, Vingio ir Jūros gatvėmis iš vakarų pusės, suplanuotu „Jūros“ gyvenamųjų namų kvartalu šiaurinėje pusėje ir Pievų gatve ir gyvenamųjų namų kvartalu rytinėje pusėje, planuojamos teritorijos plotas − apie 64,00 ha, detaliojo plano (toliau Detalusis planas, reg. Nr. T00081240 TPDR) koregavimas.

Koregavimo tikslas – pakeisti Detaliuoju planu (reg. Nr. T00081240) suplanuotų 32 ir 35 sklypų ribas, juos sumažinant pagal pridedamas schemas, nekeičiant suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentų.
Visuomenės atstovai gali teikti pasiūlymus dėl Detaliojo plano korektūros planavimo organizatoriui raštu ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje visą teritorijų planavimo dokumentų rengimo laiką. Susipažinti su pakoreguotu specialiojo teritorijų planavimo dokumentu skiriama ne mažiau kaip 10 darbo dienų nuo jo paskelbimo Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje.

Su Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 12 d. įsakymu Nr. AV-97 „Dėl Rietavo miesto teritorijos, kuri ribojasi su Žemaičių plentu iš pietų pusės, Vingio ir Jūros gatvėmis iš vakarų pusės, suplanuotu „Jūros“ gyvenamųjų namų kvartalu šiaurinėje pusėje ir Pievų gatve ir gyvenamųjų namų kvartalu rytinėje pusėje, planuojamos teritorijos plotas − apie 64,00 ha, detaliojo plano (reg. Nr. T00081240) koregavimo“, Rietavo savivaldybės administracijos direktorius 2018 m. vasario 14 d. įsakymu Nr. AV-101 „Dėl Rietavo miesto teritorijos, kuri ribojasi su Žemaičių plentu iš pietų pusės, Vingio ir Jūros gatvėmis iš vakarų pusės, suplanuotu „Jūros“ gyvenamųjų namų kvartalu šiaurinėje pusėje ir Pievų gatve ir gyvenamųjų namų kvartalu rytinėje pusėje, planuojamos teritorijos plotas − apie 64,00 ha, detaliojo plano (TPDR Nr. T00081240) korektūros planavimo darbų programos patvirtinimo“.

Su sprendimų dokumentais ir Detaliojo plano korektūros planavimo darbų programa galima susipažinti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS), Rietavo savivaldybės interneto svetainėje https://www.rietavas.lt , Rietavo savivaldybės administracijos pastato I a. fojė skelbimų lentoje (Laisvės a. 3, LT-90316 Rietavas), Rietavo savivaldybės administracijos miesto seniūnijos skelbimų lentoje.
Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. vasario 12 d. įsakymas Nr. AV-97 „„Dėl Rietavo miesto teritorijos, kuri ribojasi su Žemaičių plentu iš pietų pusės, Vingio ir Jūros gatvėmis iš vakarų pusės, suplanuotu „Jūros“ gyvenamųjų namų kvartalu šiaurinėje pusėje ir Pievų gatve ir gyvenamųjų namų kvartalu rytinėje pusėje, planuojamos teritorijos plotas − apie 64,00 ha, detaliojo plano (reg. Nr. T00081240) koregavimo“.

Planuojamos teritorijos schemos Nr. 1 ir Nr. 2.
Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „„Dėl Rietavo miesto teritorijos, kuri ribojasi su Žemaičių plentu iš pietų pusės, Vingio ir Jūros gatvėmis iš vakarų pusės, suplanuotu „Jūros“ gyvenamųjų namų kvartalu šiaurinėje pusėje ir Pievų gatve ir gyvenamųjų namų kvartalu rytinėje pusėje, planuojamos teritorijos plotas − apie 64,00 ha, detaliojo plano (TPDR Nr. T00081240) korektūros planavimo darbų programos patvirtinimo“.

Detaliojo plano korektūros planavimo darbų programa.

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.