Rietavo savivaldybė - Naujienos:PASIRAŠYTAS KETINIMŲ PROTOKOLAS

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 12499
Dabar naršo: 674
Pradžia > Naujienos
2018-10-01  PASIRAŠYTAS KETINIMŲ PROTOKOLAS

 

Antrosios Mykolinių dienos rytą Savivaldybės salėje besibūriuojantys žmonės laukė iškilmingo momento. Birželį atvykę į Rietavą švedai iš Karlshamno pakvietė rietaviškius į svečius – taip užsimezgė draugystė. Ir štai dabar  Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis ir Karlshamno savivaldybės meras Per-Ola Mattsson pasirašė Ketinimų protokolą.


Jame sakoma, kad, „atsižvelgdamos į  šalių įsipareigojimą demokratijai, žmogaus teisėms, socialinei lygybei ir tarpusavio supratimui ir į tai, kad šalys skatins ir sieks naudingo tarpusavio bendradarbiavimo šiose srityse:

-  ekonomikos ir verslo;

-  valdymo ir savivaldos;

-  švietimo ir mokslo;

-  sveikatos ir socialinės apsaugos;

-  aplinkosaugos;

-  kultūros, sporto ir turizmo;

-  jaunimo reikalų,

šalys sudarė šį protokolą ir susitarė siekti sudaryti draugystės ir bendradarbiavimo sutartį. Šis protokolas sudarytas neterminuotai ir įsigaliojo nuo jo pasirašymo dienos.

Protokolas pasirašytas Rietavo  mieste, 2018 m. rugsėjo 30 d. lietuvių ir švedų kalbomis, po 2 egzempliorius kiekvienai šaliai“.

Pasirašant Ketinimų protokolą, dalyvavo ir bičiuliai iš Kenčino (Lenkija) ir Gulbenės (Latvija), Rietavo savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai. Apsikeitę atminimo suvenyrais ir išgėrę po puodelį kavos, šeimininkai, ir svečiai išskubėjo į Rietavo žirgyną, kur tądien vyko žirgų konkūrai.

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.