Rietavo savivaldybė - Naujienos:NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 13134
Dabar naršo: 841
Pradžia > Naujienos
2018-10-02  NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU

 

Už Mykolinių šventės organizavimą dėkoju Savivaldybės administracijos darbuotojams, Rietavo kultūros centrui, Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklai, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijai, kitoms švietimo įstaigoms, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejui, Rietavo socialinių paslaugų centrui. Seniūnijų seniūnams ir darbuotojams ačiū už kiemelių grožybes, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centrui – už jomarko gėrybes, saviveiklininkų kolektyvams – už puikią nuotaiką, Rietavo žirgynui – už galimybę gėrėtis žirgais antrąją Mykolinių dieną.


Dėkoju UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ – už pagalbą puošiant miestą ir jį tvarkant, Rietavo policijos komisariato pareigūnams ir šaulių kuopos nariams – už tvarkos palaikymą šventės metu, skautams – už aktyvumą visos šventės metu.

Nuoširdžiai dėkoju rėmėjams, be kurių paramos tradicinė mūsų šventė nebūtų tokia spalvinga: AB „Klaipėdos energetika“, uždarosioms akcinėms bendrovėms „Kauno šilas“, „Rietuva“, „Rietavo turgus“, „Plungės lagūna“, „Gazimpeksas“, „Biovast“, „Reval baldai“, BTA draudimui, Rietavo kraštiečių klubui, Žemaitukų žirgų augintojų asociacijai, Rietavo ūkininkų sąjungai, kredito unijai „Germanto lobis“, viešajai įstaigai „Šuniukų fėja“.

Ačiū visiems Savivaldybės gyventojams – ir tiems, kurie  padėjo ruoštis šventei, ir tiems, kurie joje dalyvavo. Juk svarbiausia ir yra tai, kad mes visi kartu surengėm nuostabią šventę sau ir daugybei svečių. Ačiū visiems!

Antanas  ČERNECKIS

Rietavo savivaldybės meras

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.