Rietavo savivaldybė - Naujienos:JAUNIMUI – APIE POZITYVŲ BENDRAVIMĄ

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 22016
Dabar naršo: 261
Pradžia > Naujienos
2018-07-31  JAUNIMUI – APIE POZITYVŲ BENDRAVIMĄ

 

Liepos 25-ąją Rietavo atvirame jaunimo centre vyko mokymai jaunimui apie pozityvų bendravimą. Mokymai įvyko jėgas susitelkus trims Rietavo įstaigoms –  atviram jaunimo centrui, jaunimo darbo centrui ir socialinių paslaugų centrui. Mokymus jaunuoliams organizavo specialistės, dirbančios su jaunimu: Jūratė Lučinskaitė, Virginija Canino, Aušra Mickutė ir Alma Riebždaitė.


Daugiausiai dėmesio skirta savivertei ir pasitikėjimui savimi. Kas tai yra, nuo ko priklauso ir kaip tai sustiprinti. Mokymų metu jaunuoliai mokėsi pažinti save ir kitus, dirbti komandoje, diskutuoti, klausytis ir gerbti kitus. Teoriją paįvairino praktinės užduotys, trumpi filmai, darbas porose ir grupėse, žaidimai, žadinantys geras emocijas ir leidžiantys patirti įveikto iššūkio džiaugsmą.

Diena buvo karšta, bet pusdienis neprailgo nei jaunimo darbuotojams, nei pačiam jaunimui. Jie teigiamai įvertino įvykusius mokymus ir pareiškė, kad panašiuose mokymuose norėtų dalyvauti dar kartą. Todėl tokia galimybė jiems tikrai bus suteikta – nuo rudens planuojama organizuoti daugiau  mokymų įvairiomis jaunimui aktualiomis temomis ne tik tai pačiai jaunimo grupei, bet ir įtraukiant vis daugiau jaunų žmonių.

Rietavo atviro jaunimo centro informacija

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.