Rietavo savivaldybė - Naujienos:DĖL SIRENŲ

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 22016
Dabar naršo: 261
Pradžia > Naujienos
2018-10-11  DĖL SIRENŲ

Š. m. spalio 17 d. bus vykdomas gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas. Tuo tikslu 11 val. 52 min. bus įjungtos elektros sirenos, kurios kauks 3 min. Sirenos bus įjungiamos Rietavo mieste ir Tverų mstl. Gyventojai, baigus sirenoms kaukti, bus informuojami ne tik per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius ir vietinius transliuotojus, bet ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Todėl rekomenduojame gyventojams nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

Taip pat primename, kad, išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Paprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

Gresiant ar susidarius ekstremaliai situacijai šalyje, šalies gyventojai perspėjami įjungus sirenas ar pranešimais į mobiliuosius telefonus. Trumpųjų perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11 val. 52 min., ir tęsis iki 12 val. 03 min. Pranešimai bus kartojami kas 1 minutę.  Jeigu telefonų nustatymai atlikti teisingai, telefonas priims tik vieną pranešimą.

Gyventojus, norinčius įsitikinti, ar teisingai įdiegė  į telefonus korinio transliavimo funkciją, kad gautų trumpuosius perspėjimo pranešimus, informuojame, kad kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį, 12 val., atliekamas trumpųjų perspėjimo pranešimų sistemos patikrinimas, t. y. pranešimai perduodami tris kartus kas keturias minutes.

Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama ir Savivaldybės svetainės nuorodoje Civilinė  sauga.

 

Pagal PAGD informaciją parengė Algirdas MEILUS

 Savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.